Ana Sayfa İçin TıklayınızFirma HakkındaBize UlaşınE-mail Göndermek İçin TıklayınızOnline Alışveriş İçin Tıklayınız

Türkçe  English

       

    AYKANLAR TEKSİL San.Tic.Ltd.Şti.

Şirketimiz yazma konusunda 25 yıldır ürettiği çeşitli ebat (100 lü ipek yazma,90 lı poşetli yazma) ve modellerle uzun bir geçmişe sahiptir. AYİPEK markası olarak yaklaşık 8 yıldır eşarp (saten, ipek, şifon, kışlık, kesik elyaf, polyester) yazma, baş örtüsü, fular, bandana, paero, tülbent, hacı örtüsü, sofra bezi, masa örtüsü imalatı yapmaktadır.

AYİPEK olarak tekstilin boya baskı apre ve üretim kısmında söz sahibi olmak için ilk günkü heyecanımız ile çalışmamıza devam etmekteyiz. Son zamanlarda aramıza katılan yeni şubemiz ile birlikte 4.ncü satış merkezine ulaşmış olmanın gurur ve sevincini yaşıyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli bölgelerde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bize vermiş oldukları destek olduğu sürece daha iyi model ve tasarımlar ile yazma, eşarp ve baş örtüsü modellerimizi siz değerli müşterilerimizin sağladığı birliktelik ile inşallah daha iyi yerlere getireceğiz.

Tokat ilindeki şubelerimizde taşbaskı el baskısı ve geleneksel yazma çeşitlerimizin yanı sıra dantel ipi gurubu, oya bobini, masura, nakış ipliği, çorap, çamaşır, fisto ve güpür satışlarımız toptan olarakta satışa sunulmaktadır.

Siz saygıdeğer müşterilerimizin destekleri ve önerileri ile daha iyi mevkilere geleceğimizden şüpheniz olmasın.

Eşarpta Online Satışlarımız Başlamıştır

Saygılarımızla,


Aykanlar Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. Çakmakçılar Yokuşu Sandalyeciler Sok No.:23 Sultanhamam/İSTANBUL
Tel:0 212 520 48 75 Faks:0 212 520 07 41 Design by TurkaNET (c) 2005